EMZK350ADA100MF61G
MFR.Part #
EMZK350ADA100MF61G
JLCPCB Part #
C1952563
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 140mA@100kHz 35V 5000hrs@105℃ 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS