EKMH201VSN102MR45S
MFR.Part #
EKMH201VSN102MR45S
JLCPCB Part #
C1606359
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 166mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 3.45A@100kHz 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS