APXG250ARA100ME46G
MFR.Part #
APXG250ARA100ME46G
JLCPCB Part #
C2162311
Package
SMD,D5xL4.8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.7A@100kHz 10uF 25V 3000hrs@105℃ 4.8mm 5mm 60mΩ Polymer ±20% SMD,D5xL4.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS