E32D160HPC564MEB7U
MFR.Part #
E32D160HPC564MEB7U
JLCPCB Part #
C3814601
Package
Bolt,D76.2xL117.48mm
Description
-40℃~+105℃ 0.56F 117.48mm 16V 2000hrs@105℃ 31.75mm 32.56A@120Hz 6.7mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS