EGPD500ELL132MM20H
MFR.Part #
EGPD500ELL132MM20H
JLCPCB Part #
C1600456
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1300uF 18mm 20mm 3.13A@100kHz 3000hrs@135℃ 42mΩ@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS