EGXF500ELL122MK35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF500ELL122MK35S
JLCPCB Part #
C1601687
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+125℃ 1.74A@120Hz 12.5mm 1200uF 27mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 35mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS