ELXY350ETD101MH12D
MFR.Part #
ELXY350ETD101MH12D
JLCPCB Part #
C1594891
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS