EMHB800ARA511MMN0S
MFR.Part #
EMHB800ARA511MMN0S
Description
-40℃~+125℃ 1.91A@100kHz 18mm 21.5mm 3000hrs@125℃ 510uF 70mΩ 80V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS