EKXE401ELL2R2MHB5D
MFR.Part #
EKXE401ELL2R2MHB5D
JLCPCB Part #
C1651095
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11.5mm 2.2uF 3.5mm 400V 40mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS