E37L451HPN222MCD0U
MFR.Part #
E37L451HPN222MCD0U
JLCPCB Part #
C3815051
Package
Bolt,D50.8xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 131mm 22.2mm 2200uF 43mΩ@120Hz 450V 50.8mm 8.9A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS