APXE4R0ARA471MH70G
MFR.Part #
APXE4R0ARA471MH70G
JLCPCB Part #
C3275425
Package
SMD,D8xL6.7mm
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ 2000hrs@105℃ 3.95A@100kHz 470uF 4V 6.7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS