EKMG161ELL220MJ20S
MFR.Part #
EKMG161ELL220MJ20S
JLCPCB Part #
C1583898
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 120mA@120Hz 160V 20mm 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS