EMHS800ARA561MMN0S
MFR.Part #
EMHS800ARA561MMN0S
Description
-40℃~+125℃ 18mm 2.3A@100kHz 21.5mm 5000hrs@125℃ 560uF 59mΩ@100kHz 80V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS