CD050M2R2C06PE50V00A
MFR.Part #
CD050M2R2C06PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.7mm 50V 60mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS