E37F421CPN472MDE3U
MFR.Part #
E37F421CPN472MDE3U
JLCPCB Part #
C3813524
Package
Bolt,D63.5xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 144mm 15.5A@120Hz 19mΩ@120Hz 28.6mm 420V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS