VMMB0571J3R9MV
MFR.Part #
VMMB0571J3R9MV
JLCPCB Part #
C487109
Description
3.9uF 5.7mm 5mm 63V ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS