NPXE21E102MF
MFR.Part #
NPXE21E102MF
JLCPCB Part #
C269977
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 16mm 16mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 5.3A@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS