VMME1302W100MV
MFR.Part #
VMME1302W100MV
JLCPCB Part #
C487283
Package
SMD,D10xL13mm
Description
10mm 10uF 13mm 450V ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS