LKMB0901K1R5MF
MFR.Part #
LKMB0901K1R5MF
JLCPCB Part #
C443041
Description
1.5uF 5mm 80V 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS