VKMD1452D180MV
MFR.Part #
VKMD1452D180MV
JLCPCB Part #
C487499
Package
SMD,D8xL14.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 14.5mm 18uF 200V 280mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS