LKMB1102V2R2MF
MFR.Part #
LKMB1102V2R2MF
JLCPCB Part #
C22464674
Description
11mm 2.2uF 350V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS