AHA80AFB-5K23
MFR.Part #
AHA80AFB-5K23
JLCPCB Part #
C1569205
Description
5.23kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS