RC1206FR-1021R5L
MFR.Part #
RC1206FR-1021R5L
JLCPCB Part #
C5720644
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS