AC0603JR-07330KL
MFR.Part #
AC0603JR-07330KL
JLCPCB Part #
C228179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS