AHA80AFB-5R23
MFR.Part #
AHA80AFB-5R23
JLCPCB Part #
C6500046
Description
5.23Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS