MFP200BBD73-20K
MFR.Part #
MFP200BBD73-20K
JLCPCB Part #
C3416545
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS