SR0805FR-47330RL
MFR.Part #
SR0805FR-47330RL
JLCPCB Part #
C5901313
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS