AHA80AFB-1K33
MFR.Part #
AHA80AFB-1K33
JLCPCB Part #
C1574775
Description
1.33kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS