AHA50AFB-2K15
MFR.Part #
AHA50AFB-2K15
JLCPCB Part #
C1568586
Description
2.15kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS