AHA80AFB-3R57
MFR.Part #
AHA80AFB-3R57
JLCPCB Part #
C1569218
Description
3.57Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS