RER60F1400RC02
MFR.Part #
RER60F1400RC02
JLCPCB Part #
C1569676
Description
140Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance