AHA50AFB-3R57
MFR.Part #
AHA50AFB-3R57
JLCPCB Part #
C1568516
Description
3.57Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS