AT0805BRD0713K7L
MFR.Part #
AT0805BRD0713K7L
JLCPCB Part #
C856670
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS