LN50J500
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LN50J500
JLCPCB Part #
C6584282
Package
Plugin
Description
500Ω 50W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS