AHA80AFB-35R7
MFR.Part #
AHA80AFB-35R7
JLCPCB Part #
C1569252
Description
35.7Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS