AHA80AFB-3K57
MFR.Part #
AHA80AFB-3K57
JLCPCB Part #
C1569268
Description
3.57kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS