MFR25SDRE52-10R2
MFR.Part #
MFR25SDRE52-10R2
JLCPCB Part #
C3508501
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS