JCE0324S3V3
MFR.Part #
JCE0324S3V3
JLCPCB Part #
C6281262
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 18V~36V 3.3V 3W 73% 900mA Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS