JTB0324S3V3
MFR.Part #
JTB0324S3V3
JLCPCB Part #
C6972575
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 3.3V 600mA 70% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS