JTF1224S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTF1224S15
JLCPCB Part #
C5660506
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12W 15V 800mA 90% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS