IHA0124D15
Extended
MFR.Part #
IHA0124D15
JLCPCB Part #
C6211421
Package
SIP,19.5x12.5mm
Description
15V 1W 2 21.6V~26.4V 33mA 6kV 75% SIP,19.5x12.5mm Isolated Power Modules ROHS