IAS0112D15
MFR.Part #
IAS0112D15
JLCPCB Part #
C6968158
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.5kV 10.8V~13.2V 15V 1W 2 34mA 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS