JCD0524D12
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCD0524D12
Description
-12V -40°C ~ 100°C 1.25" Long x 0.80" Wide x 0.41" High (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) 1.6 kV 12V 18V 2 208mA 24-DIP module, 8 leads 36V 5 W 62368-1 83% ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS