IMA0124D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IMA0124D15
JLCPCB Part #
C5740077
Package
SIP,19.5x9.2mm
Description
15V 1W 2 21.6V~26.4V 33.3mA 4kV 72% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.2mm Isolated Power Modules ROHS