JTB0524S15
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTB0524S15
Description
-25°C ~ 100°C (derated) 1 1.25" Length x 0.80" Width x 0.50" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.5 kV 15V 24-DIP Module, 14 Leads 36V 400mA 6 W 80% 9V ITE (Commercial) Isolation module OCP,SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS