Y078950R0000T9L
MFR.Part #
Y078950R0000T9L
JLCPCB Part #
C1464597
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS