Y0789500R000T9L
MFR.Part #
Y0789500R000T9L
JLCPCB Part #
C1464019
Description
-55℃~+125℃ 300mW 500Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS