P0805E8331BBT
MFR.Part #
P0805E8331BBT
JLCPCB Part #
C4288329
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount