TWW5J4R7E
MFR.Part #
TWW5J4R7E
JLCPCB Part #
C2641744
Description
-55℃~+275℃ 4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS