Y0793665R000B9L
MFR.Part #
Y0793665R000B9L
JLCPCB Part #
C1465742
Description
-55℃~+125℃ 600mW 665Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS